Gość specjalny: Piotr Bucki
Prowadzenie: Jakub Sito
Partnerzy merytoryczni: YOTTA by Publicis Groupe, Proxi.cloud

AGENDA

1. Utarte ścieżki, które prowadzą na manowce, czyli mylne przekonania na temat OOH

Przez lata w naszych głowach utarły się różne poglądy na temat OOH i jego wpływie na biznes czy budowanie marki. Co tak naprawdę wiemy o efektywności reklamy zewnętrznej, w tym DOOH? Jaka jest jej rola na ścieżce konsumenta? O przekonaniach na temat OOH oraz o tym, czy to myślenie jest słuszne, a może wręcz przeciwnie, opowiedzą Joanna Nowik i Michał Kaliński z agencji YOTTA by Publicis Groupe.

Joanna Nowik Business Integration Manager,
YOTTA by Publicis Groupe
Tłumaczka skomplikowanej materii analitycznej, badawczej i technologicznej, na język zrozumiały dla współczesnych marketerów. Prywatnie lubi rozmawiać też w kocim języku ze swoimi dwoma futrzastymi córkami.
Michał Kaliński Business Development Director,
YOTTA by Publicis Groupe
Facet, który rozwojem biznesu i sprzedażą zajmuje się od dawna. Nie straszna mu telewizja, radio, prasa, internet, czy outdoor. W wolnych chwilach pasjonat strategii, gier bitewnych i wszelkiej maści planszówek.

2. Mobile w symbiozie z OOH? Jak innowacyjnie i efektywnie łączyć online z offline.

Dotychczas istniało przekonanie, że media online’owe będą zjadać outdoorową część tortu reklamowego. Co, jeżeli okaże się, że synergia tych dwóch światów jest największą szansą dla rynku DOOH? O tym, jak mobile może zrewolucjonizować planowanie i zakup Twoich kampanii DOOH opowiedzą Mateusz Chołuj i Iwona Kołodziejek z Proxi.cloud.

Mateusz Chołuj CEO
Proxi.cloud
Od początku kariery związany z performance i data-driven marketingiem. Prowadzi Proxi.cloud, gdzie razem z zespołem zmienia oblicze mediów na styku online’u z offlinem.
Iwona Kołodziejek Business Development Director
Proxi.cloud
Eksploratorka różnych stron rynku reklamowego. Łączy online z offline. Data Lover.

3. Myśl jak naukowiec. Myśl jak naukowczyni. O tym, jakie ograniczenia ma intuicja i dlaczego ciekawość jest lepsza niż pewność w biznesie.

Decyzje warto podejmować na podstawie danych. Nawet jeśli te dane mówią nam bolesną prawdę o nas samych. Czy jednak na pewno potrafimy dane mądrze i odpowiedzialnie czytać? Czy nie popełniamy błędów oceny? I czy wreszcie nie racjonalizujemy intuicyjnych, emocjonalnych strategicznych decyzji marketingowych? O tym dowiecie się z wystąpienia Piotra Buckiego, trenera myślenia i działania.

Piotr „Ludzki” Bucki Edukator, trener myślenia i działania Gdy księgowa zapytała go o kod wykonywanego zawodu, bez wahania powiedział – nauczyciel. Uczy chętnych, jak lepiej komunikować, prezentować, pracować i poprawiać swój świat.
 

4. Cyfrowa rewolucja, która nie pożera własnych dzieci. DOOH w analogowym świecie.

Panel dyskusyjny z udziałem prelegentów poprowadzi Jakub Sito, dziennikarz, wykładowca, konsultant biznesowy, autor audycji #BiznesPrzezSito emitowanej na antenie radia Chilizet.

Jakub Sito
Partnerzy
merytoryczni:
Patronat
honorowy:
Partner
medialny:
Gość specjalny: Aleksandra Przegalińska
Prowadzenie: Łukasz Grass
Partnerzy merytoryczni: Gemius, CitiesAI

AGENDA

1. Cross-mediowy pomiar mediów – więcej szans czy zagrożeń dla reklamy OOH?

Dlaczego pomiar cross mediowy jest ważny dla klientów? Co już wiemy z Mediapanelu? Czy widownię kampanii outdooru da się mocno targetować? Dlaczego pomiar cross-mediowy jest dla DOOH atrakcyjny? Na te i inne pytania odpowie w swoim wystąpieniu Jarosław Pawlak z firmy Gemius.

Jarosław Pawlak Product Owner,
R&D Department w Gemius
Konsument i badacz mediów. Swoje umiejętności najbardziej lubi sprawdzać na ringu bokserskim.
 

2. Numer buta czy płeć? Czego możesz dowiedzieć się o przepływach osób w indoorze? Innowacyjne zastosowanie AI w pomiarach ruchu w galeriach handlowych

Do niedawna brakowało wiarygodnych, niezależnych danych na temat przepływu osób w otoczeniu nośników w galeriach handlowych. Dostępna była tylko całkowita liczba wejść do budynku, przez co ciężko było oszacować ruch przy nośnikach indoorowych. Dzięki nowej metodologii badawczej ten problem został właśnie rozwiązany. Na czym polega innowacja w analizie przepływu osób wokół nośników DOOH? O tym dowiecie się z wystąpienia Bartosza Michałowskiego i Roberta Migasa-Mazura z CitiesAI.

Bartosz Michałowski Chief Commercial Officer,
CitiesAI
Po przemierzeniu wielu krętych biznesowych dróg, w końcu ścieżka doprowadziła go do startupu CitiesAI, który analizuje jak ludzie chodzą po ulicach i w galeriach handlowych. Lubi spacery po Tatrach.
Robert Migas-Mazur Data Scientist,
CitiesAI
Niezłomny gitarzysta z zacięciem na pierwszej strunie. W dzieciństwie lubił sklejać modele samolotów, a teraz modelować ruch pieszy.

3. Czym jest AI i jak z niej korzystać? Jakie są trzy kluczowe kamienie węgielne, o których warto wiedzieć?

Zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie szybko rosną. Przedsiębiorstwa wykorzystują AI do różnych zadań, w tym do obsługi klienta, marketingu i sprzedaży. Inwestując w AI, firmy mogą zyskać przewagę nad konkurencją i poprawić swoje wyniki. O przykładowych rozwiązaniach i trzech kluczowych kamieniach węgielnych, o których warto wiedzieć - opowie profesorka Aleksandra Przegalińska z Akademii Leona Koźmińskiego.

Aleksandra Przegalińska Profesorka Akademii Leona Koźmińskiego Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym, robotami społecznymi i technologiami ubieralnymi.

4. Od eksperymentu do praktyki – o zastosowaniu zaawansowanych technologii cyfrowych w indoorze oraz outdoorze.

Panel dyskusyjny z udziałem prelegentów poprowadzi Łukasz Grass, dziennikarz (pracował: Business Insider, TVN24, TOK FM), autor książek: „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą”, „Szlag mnie trafił”, „Robert Karaś - Moja Siła”.

Łukasz Grass
Partnerzy
merytoryczni:
Patronat
honorowy:
Partner
medialny:
Gość specjalny: Janina Bąk
Prowadzenie: Jakub Sito
Partner merytoryczny: MediaCom

AGENDA

1. Twój brand potrzebuje OOH, ale z innych powodów niż myślisz

Według opracowań Petera Fielda żyjemy w czasach kryzysu efektywności marketingowej. Jednym z powodów tego stanu rzeczy jest plaga „shorttermismu", w dużej mierze skorelowana z eksplozją digitalu. Czy OOH jest na pewno medium „short-termowym", jak intuicyjnie się uważa? Czy Digitalowemu OOH uda się uniknąć pułapek short-termismu? O tym dowiecie się z wystąpienia Stacha Grabowskiego i Izy Walaszek z Mediacomu Warszawa.

Stanisław Grabowski Managing Partner,
Strategy & Creative Systems
Radykalny propagator łączenia kompetencji głęboko analitycznych z typowo kreatywnymi.
Iza Walaszek Research Manager,
Mediacom Business Science Warsaw
Lubi jak wszystko jest policzone i wymierzone. W wolnych chwilach uwielbia wspiąć się na jakąś skałkę.

2. Ewolucja czy rewolucja?
Jak Digital OOH wpływa na rynek reklamy zewnętrznej?

"Gatunkiem, który przetrwa, nie jest ani ten najsilniejszy, ani najinteligentniejszy. Przetrwa ten, który potrafi się zmieniać…" - Karol Darwin. Przez kilka tysięcy lat reklama Out-of-Home trwała w niezmienionym kształcie. Jednak ostatnie dziesięć lat to błyskawiczny, gwałtowny i niepohamowany rozwój digitalu, a także reklamy Digital Out-of-Home. Czego uczy nas ewolucja i czy można znaleźć w niej paralele do rozwoju DOOH? O tym wszystkim opowie Radek Gołąb z AMS i jednocześnie szef Grupy Roboczej Digital OOH w IAB.

Radek Gołąb Szef Grupy Roboczej Digital Out-Of-Home w IAB Polska Wielbiciel podróży w nieoczywiste miejsca. Były zawodnik futbolu amerykańskiego, obecnie komentator i pasjonat tego sportu. Aktywnie przenosi świat online w sferę Digital OOH.

3. Jak przytulić się w synapsy?
O błędach poznawczych, pułapkach myślenia i poprawnym wyciąganiu wniosków.

Mówi się, że łańcuch jest tak silny, jak jego najsłabsze ogniwo. Nie inaczej jest w analityce — w długim procesie zbierania, opracowywania i interpretowania danych natrafimy na kilka bardzo niebezpiecznych punktów. Jakich technik analitycznych użyć, aby znaleźć odpowiedź na pytania dotyczące skuteczności naszych działań reklamowych? O najczęstszych błędach w interpretacji danych i wnioskowaniu, a także o praktycznych rozwiązaniach i narzędziach, które pozwolą ich uniknąć opowie Janina Bąk, szerzej znana jako Janina Daily.

Janina Bąk Polska statystyczka, nauczycielka akademicka, blogerka, autorka książek Lubi uczyć ludzi, że ze statystyką można i należy się zaprzyjaźnić. W jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji.

4. Nowe trendy — coś trwałego czy ulotnego?
Z czym branża i marki będą mierzyć się w najbliższych latach?

Panel dyskusyjny z udziałem prelegentów poprowadzi Jakub Sito, dziennikarz, wykładowca, konsultant biznesowy, autor audycji #BiznesPrzezSito emitowanej na antenie radia Chilizet.

Jakub Sito
Partner merytoryczny:
Patronat honorowy:
Partner medialny:
Zarezerwuj swój czas na potężną dawkę pomocnej wiedzy i praktycznych wskazówek, podanych w atrakcyjnej formie. Wejdź do świata Data-Driven Digital OOH! Zarejestruj się

Otaczający nas świat jest zdominowany przez cyfrowe innowacje — dotyczy to każdego obszaru naszego życia. Od transformacji cyfrowej nie ma odwrotu, a kwestią najważniejszą pozostaje efektywne jej wykorzystanie.

 

Gromadzimy terabajty danych, których przetwarzanie stanowi nie lada wyzwanie. To dane są sercem komunikacji opartej na digitalu - także tej jego części, która na rynku mediów zaczyna wrzucać drugi bieg. To Digital OOH - najszybciej rosnący segment całego rynku reklamy Out-of-Home. Co to oznacza w praktyce? Jak Digital OOH na naszych oczach staje się Data-Driven Digital OOH?

 

Przyjrzymy się tym rozwiązaniom, które są na wczesnym bądź dojrzałym już etapie wdrożeń oraz sprawdzimy, jakich narzędzi cyfrowych oczekuje rynek. Świat cyfrowych innowacji to podróż i przygoda wciągająca i niezwykle fascynująca. Zapraszamy na pokład!

 

Data-Driven Digital OOH to jedyne takie wydarzenie, dostępne w formule bezpłatnego streamingu na żywo z kina Helios. Razem z naszymi gośćmi i prowadzącym spotkania będziemy w specjalnie zaaranżowanym studiu, Ty — przed ekranem własnego komputera bądź smartfonu.

Rejestrując się i dołączając do społeczności Data-Driven DOOH AMS, zyskujesz możliwość:

  • obejrzenia interesujących dyskusji o digitalu i komunikacji DOOH,
  • poznania najnowszych trendów w komunikacji DOOH,
  • przyjrzenia się od podstaw wdrożeniom innowacyjnych, przełomowych kampanii w DOOH,
  • zrozumienia natury nowoczesnej komunikacji oraz marketingu, opartych na narzędziach cyfrowych,
  • wysłuchania gwiazd świata komunikacji cyfrowej – tak blisko Ciebie jak nigdy dotąd,
  • zdobycia 2 punktów za każde wydarzenie z cyklu do recertyfikacji DIMAQ.


To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach. Więcej informacji: dimaq.pl

REJESTRACJA